MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängram 7383265
nr 738 3265
Sängram
20-tal, 90 x 195
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:28:32
30/1 13:55:09